Послуги ортодонта

Ортодонтія в Дніпрі

За статистикою, близько 80% людей мають порушення прикусу. Як правило, зміни незначні та не вимагають корекції. Проте, не всі проблеми настільки невинні. У деяких випадках це викликає естетичний дискомфорт, особливо у підлітків, котрим може стати причиною розвитку депресивних станів. До інших неприємних наслідків неправильного прикусу відносяться порушення роботи ШКТ, проблеми з диханням та мовленням, передчасне випадання зубів. На щастя, неправильний прикус можна виправити, звернувшись до ортодонтів із клініки «Dental Tech» у Дніпрі.

Види та прояви неправильного прикусу

Виявити наявність патології можна за декількома характерними ознаками. Говорити про порушення можна в тому випадку, якщо верхні зуби закривають нижній ряд більш ніж на 1/3, при змиканні щелеп явно помітна асиметрія або контакт між нижнім і верхнім зубним рядом відсутній, нижня щелепа видається вперед та ін. Залежно від прояву, неправильний прикус поділяється на дистальний, мезіальний, глибокий, відкритий та перехресний. Для лікування використовують кілька методик. Переважна більшість із них не має на увазі хірургічного втручання. Їхня особливість – необхідність тривалого носіння ортодонтичних конструкцій.

Установка брекет-систем

встановлення брекетів у Дніпрі

Найпопулярнішим способом коригування неправильного прикусу є використання брекетів. Вони є незнімними конструкціями, що відрізняються один від одного місцем розташування, конструкцією і матеріалом виготовлення. Відповідно до першої класифікації системи поділяються на вестибулярні та лінгвальні. Вестибулярні фіксуються на зовнішній поверхні зубів і мають такі переваги, як простота догляду, висока ефективність і доступна ціна. Лінгвальні брекети встановлюються на внутрішній поверхні зубного ряду. Їхня гідність – більш висока, ніж у вестибулярних, естетичність.

Лігатурні брекети

Лігатурні брекети в Дніпрі

Системи цього вважаються класикою, оскільки перші брекети мали саме таку конструкцію. Її особливістю є поєднання окремих елементів системи з дугою за допомогою гумових кілець – лігатур, що забезпечують жорстку фіксацію. Виготовлення конструкції здійснюється на підставі зліпка, що робить ортодонт під час прийому пацієнта. Встановлювати такі системи можна лише на абсолютно здорові зуби. Термін носіння лігатурних брекетів становить від 1 до 2,5 років.

Безлігатурні брекети

Безлігатурні брекети

На відміну від лігатурних брекетів ці вироби мають рухливу дугу. При її встановленні використовуються ковзні фіксатори, завдяки яким безлігатурні брекети називають саморегулюючими. Переваг конструкцій цього безліч. До основних відносять відсутність тривалого звикання, зручність для пацієнта, зведення до мінімуму відвідувань ортодонту під час носіння брекетів. Матеріалом для безлігатурних брекетів найчастіше є міцна, надійна та естетична кераміка.

Ретейнер – ціна та особливості

Ретейнери

Людський організм досить консервативний і багато що з того, що закладено природою, він намагається зберегти незмінним. Саме така ситуація складається із корекцією неправильного прикусу. Після зняття брекетів зуби прагнутимуть повернутись у початкове становище. Щоб уникнути цього, стоматологи встановлюють пацієнтам ритейнери. Їхнє завдання полягає у фіксації зубного ряду до тих пір, поки кісткова тканина та зв’язки навколо зубів не зміцняться до необхідного рівня. Так само, як і брекети, ретейнери можуть бути знімними та незнімними. Терміни носіння таких конструкцій індивідуальні. У деяких випадках лікар може рекомендувати довічне застосування ретейнерів.

Пластини на зуби

Пластини на зуби

Якщо проблема неправильного прикусу незначна, і коригування необхідне дітям від 6 до 15 років, ортодонт може рекомендувати носіння стоматологічної пластини. Її особливість полягає у м’якій дії на зуби, завдяки якому прикус поступово виправляється. Матеріалом виготовлення пластин служить полімер, який тримає форму з допомогою його фіксації на металевій дузі. Розміри платівки та ступінь тиску на зуби змінюються за допомогою спеціального гвинта. Вартість таких виробів цілком доступна, а ефективність досить висока.

Капи

Капи (елайнери)

Конструкції для відновлення правильного прикусу можуть бути не тільки стаціонарними, а й знімними. До останньої категорії належать капи – елайнери, виготовлені зі стоматологічного силікону. Переваг у елайнерів кілька. По-перше, вони підходять для встановлення на зуби, доступ до яких утруднений. По-друге, елайнери можна знімати перед їдою або чищенням зубів. По-третє, такі конструкції є максимально доступними і практично не викликають дискомфорту, що особливо важливо для дітей.

Правильно підібрати спосіб лікування неправильного прикусу Вам допоможуть досвідчені стоматологи клініки Dental Tech.

Записатися із знижкою 10%
Залиште свій номер, ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Dental Tech
Записатися із знижкою 10%