Лікування зубів у Дніпрі

likuvannya zubiv e1674244678512

Терапевтична стоматологія – один із найважливіших напрямів сучасної медицини, що дозволяє вирішувати широкий спектр завдань. У цей розділ включені діагностика стану зубів, щелепи та ротової порожнини в цілому, консервативне лікування, відновлення естетичності та запобігання розвитку патологій надалі. Як зберегти зуби пацієнта здоровими, а посмішку – променистою, знають кваліфіковані стоматологи клініки “Dental Tech” у Дніпрі.

Як працюють фахівці клініки Dental Tech?

yak praczyuyut fahivczi kliniky dental tech

Дії стоматолога, що проводить лікування, спрямовані на збереження зуба, тому перевага надається максимально щадним, але при цьому ефективним методикам. У роботі спеціалісти використовують найновіше обладнання, що гарантує максимальну точність виконання лікувальних процедур. При необхідності виконання ендодонтичного (внутрішнього) лікування лікар використовує мікроскоп. Ще однією особливістю сучасної терапевтичної стоматології є майже повна безболісність. Щоб зменшити напругу та почуття страху, можна використовувати лікування під закисом азоту.

Лікування зубів

likuvannya zubiv v dnipri

За наявності невеликих ушкоджень лікування зубів відбувається швидко. Застосування місцевої анестезії та додаткових лікарських засобів при цьому не потрібне. Однак, на жаль, з початковими стадіями карієсу поводяться дуже рідко. Як правило, на прийом до стоматолога потрапляють пацієнти із занедбаними патологіями, які потребують комплексного підходу. Під час лікування лікар видаляє пошкоджені тканини, при запальних процесах проводить знезаражуючу та антибактеріальну терапію, пломбує канали та реставрує зуб композитними матеріалами.

Реставрація зубів

restavracziya zubiv

При запущеному карієсі, руйнування зубної коронки внаслідок травми, наявності сколів, природних та інших дефектів, стоматологи виконують реставрацію зубів. Для цього використовується прямий чи непрямий метод. Прямий спосіб відновлення передбачає виконання процедур безпосередньо у ротовій порожнині пацієнта. У роботі застосовуються полімерні матеріали, які є заповнювачем наявних ушкоджень. Непрямий метод – реставрація за допомогою додаткових елементів (вінірів, протезів, вкладок тощо).

Лікування карієсу

likuvannya kariyesu

Однією з найпоширеніших стоматологічних проблем є поява карієсу. Ця патологія є руйнуванням твердих тканин – емалі, коронки і дентину. За відсутності своєчасного лікування, карієс проникає у глибші шари зуба, викликаючи гострий біль та запалення. У клініці “Dental Tech” проводиться лікування як поверхневого, так і глибокого карієсу. Для заповнення порожнини зуба після видалення пошкоджених тканин застосовують новітні полімери.

Лікування пульпіту

likuvannya pulpitu

За відсутності своєчасного лікування карієсу, поразка проникає у глибокі шари, досягаючи пульпи. Внаслідок цього у пацієнта розвивається більш серйозне захворювання – пульпіт, при якому інфікування поширюється на нерви та кровоносні судини. У разі зростає ризик появи гнійних уражень, втрати зуба та інших ускладнень. Лікування пульпіту займає більше часу, ніж звичайного карієсу. Проте прогнози при зверненні до досвідчених спеціалістів цілком оптимістичні.

Пломбування зубів

plombuvannya zubiv

Цей вид терапевтичного лікування може виконуватись кількома методами. Найпростіший – пломбування зуба за одне відвідування. Використовувати його можна лише за відсутності уражень пульпи та кореневих каналів, при інфікуванні яких потрібне медикаментозне лікування. У тих випадках, коли зуб уражений досить глибоко, лікар проводить лікування та встановлює тимчасову пломбу. Через кілька днів, тимчасову пломбу видаляють порожнину, що утворилася, заповнюють сучасним композитним матеріалом.

Лікування та пломбування кореневих каналів

likuvannya ta plombuvannya korenevyh kanaliv

У тих випадках, коли ураження твердих тканин карієсом досягло пульпи, а коріння уражене інфекцією, потрібне лікування та пломбування кореневих каналів. Під лікуванням мається на увазі їх очищення та обробка медикаментозними засобами, після чого канали пломбуються спеціальним стоматологічним матеріалом. Сучасні методи пломбування та професіоналізм лікарів гарантують абсолютну герметичність кореневих каналів, що повністю виключає повторне інфікування.

У найскладніших випадках рекомендуємо лікувати зуби під повним наркозом.

Лікування зубів під мікроскопом

likuvannya zubiv pid mikroskopom

Процедури лікування зубів під мікроскопом без нього практично повністю ідентичні. Для роботи спеціаліст використовує аналогічні інструменти та матеріали, а також способи лікування. Принциповою відмінністю є точність виконання терапевтичних процедур. Використання дентального мікроскопа зводить до мінімуму ризик пошкодження здорових тканин, а також помилок при пломбуванні кореневих каналів, що гарантує точність обробки поверхонь після лікування карієсу.

Для оцінки стану зуба та розробки схеми лікування необхідно записатися на прийом до стоматолога Dental Tech.

Записатися із знижкою 10%
Залиште свій номер, ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Dental Tech
Записатися із знижкою 10%