Корейські імпланти NeoBiotech (НеоБіотех)

импланты NeoBiotech

До найбільш відомих імплантів корейського виробництва належить продукція торгової марки NeoBiotech. Вперше компанія представила свої розробки у 2000 році. Понад 20 років товари бренду вдосконалювалися провідними фахівцями з урахуванням стрімкого розвитку світового ринку. Завдяки цьому, Імплант NeoBiotech пропонує не просто сучасні, а по-справжньому інноваційні рішення, що мають відмінну якість і максимально доступну ціну.

Класифікація NeoBiotech (НеоБіотек)

Відновлення зубного ряду за допомогою імплантів NeoBiotechу Dental Tech у Дніпрі виконується з використанням усього модельного ряду виробів корейського бренду. Це дозволяє пацієнтам клініки вибрати оптимальний за ціною та функціональністю імплант. В даний час в асортименті виробника NeoBiotech присутні 2 лінійки продукції. В одній з них представлені дві серії, призначені для застосування в різних умовах.

Імпланти NeoBiotech S Active

Імпланти NeoBiotech S Active

Імпланти NeoBiotech цієї серії проходять піскоструминну обробку та травлення кислотою, завдяки чому вироби чудово приживаються. Спеціально розроблене кріплення практично допомогою унеможливлює відторгнення імпланта.

  • S II Active

Особливість виробів цього типу полягає в поверхні SLA, що вказує з великозернистою обробкою поверхні та подальшим травленням. Тип внутрішньої конструкції – занурювальний. Імплант відмінно витримує значні навантаження та тиск.

  • S III Active

Імплант, що гарантує максимальну початкову стабільність. Платформа таких конструкцій має більшу товщину. Доповнює переваги виробу ефект антирозкручування. Крім цього, високо оцінюється здатність S III Active забезпечувати клітинну адгезію.

Імпланти NeoBiotech S-Mini

Імпланти NeoBiotech S-Mini

Для забезпечення максимальної стабільності та довговічності імплантів потрібна наявність у пацієнта достатнього обсягу кісткової тканини. При її нестачі можна використовувати технології нарощування або спеціальні конструкції від NeoBiotech – імпланти S-Mini. Такі системи є ідеальним рішенням для встановлення у передньому відділі нижньої щелепи. Однокорпусна конструкція та незначна товщина дозволяють використовувати вироби для роботи у важкодоступних місцях. За формою S-Mini поділяються на:

  • цементовані;
  • кулясті.

Імпланти можуть застосовуватися для встановлення як звичайних стаціонарних коронок, так і знімних протезів. Це дозволяє використовувати імпланти для класичного протезування.

Особливості імплантатів NeoBiotech (НеоБіотек)

Продукція бренду має низку особливостей, що відрізняють її від товарів інших виробників. Полягають у використанні інноваційних технологій фахівців NeoBiotech, а також світових прогресивних розробок в галузі стоматології.

  • SLA поверхня

Технологія обробки зовнішньої поверхні імплантів NeoBiotech, що включає виконання кількох етапів. Перший цикл має на увазі грубу піскоструминну дію на титанову поверхню, в результаті якої утворюється мікрошорсткість. Далі імплант обробляється потоком із дрібним зерном. На завершальному етапі виконується кислотне протруювання виробу за підвищеної температури. В результаті на поверхні з грубою обробкою утворюються дрібні заглиблення.

  • Інноваційна технологія різьблення

Імпланти NeoBiotech мають різьблення кількох типів. На шию конструкція наноситься різьблення BioSel. Її особливість полягає у створенні на титановій поверхні великої кількості мікро порізів. Magic Thread – різьблення з трикутним профілем, що гарантує стабільність у довгостроковій перспективі. Macro Thread – коронарне різьблення, що забезпечує міцність фіксації в кортикальній кістці.

Переваги імплантатів NeoBiotech

Переваги імплантатів NeoBiotech

Однією з переваг продукції корейського бренду є можливість її використання за широкого спектру патологій. Така універсальність забезпечена присутністю у лінійці кількох серій імплантів, а також широким асортиментом типорозмірів. Імпланти NeoBiotech мають й інші переваги.

  • Повноцінна остеоінтеграція

Одним із способів впровадження імпланту NeoBiotech у кісткову тканину пацієнта є остеоінтеграція. Її особливість полягає в особливому контакті імпланта з кісткою – SLA поверхня створює ідеальні умови для зростання високодиференційованих кісткових клітин. Завдяки цьому активізується процес відновлення у зоні установки та скорочується період загоєння перед протезуванням імплантами.

Особлива структура імпланту з кількома варіантами різьблення в різних зонах дозволяє успішно використовувати продукцію NeoBiotech для одноетапної імплантації. Конструкція відмінно витримує негайні навантаження тимчасовими коронками, не викликає відторгнення, гарантує стабільність протягом усього періоду застосування.

У Dental Tech виконується встановлення лише оригінальних імплантів NeoBiotech. Фахівці клініки гарантують високу якість виконання процедури, мінімальні ризики відторгнення, відмінну приживаність. Вибір імпланту проводиться після огляду та консультації.

Записатися із знижкою 10%
Залиште свій номер, ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Dental Tech
Записатися із знижкою 10%