Ціни стоматології – Дніпро

стоматологические услуги цены

*Остаточні ціни на стоматологічні послуги можуть відрізнятися, так як визначаються після консультації з лікарем та від клінічного випадку.

Нові технології

ПослугаЦінаОпис
⇒ Комп’ютерна анестезія STA⇒ 400 грнПроцедура знеболення, яка використовується для зменшення болю під час проведення стоматологічних втручань. Під час цієї процедури комп’ютер контролює введення анестетику в область навколо зуба, що дозволяє точно контролювати дозу та швидкість введення препарату. Таким чином, досягається більш ефективна та безболісна анестезія порівняно з традиційними методами.
⇒ 3Shape цифровий відбиток⇒ 580 грнСучасний метод отримання відбитків зубів та ясен, який використовує комп’ютерну технологію. Під час процедури стоматолог використовує спеціальне обладнання для сканування ротової порожнини пацієнта, що дозволяє отримати точну 3D-модель зубів та їхнього розташування.
⇒ Моделювання зуба (ціна за 1 зуб)⇒ 420 грнПроцес створення комп’ютерної моделі зуба, який може бути використаний для виготовлення зубного протезу або іншого стоматологічного виробу.

Діагностика

ПослугаЦінаОпис
⇒ Консультація стоматолога терапевта⇒ від 300 грнСтоматолог проводить огляд ротової порожнини пацієнта та надає рекомендації щодо лікування та профілактики стоматологічних захворювань.
⇒ Консультація хірурга-імплантолога або ортопеда⇒ від 300 грнХірург-імплантолог надає консультації щодо встановлення зубних імплантатів та можливих ризиків під час їх установки. Ортопед-стоматолог проводить консультацію з питань вибору матеріалів та методів виготовлення зубних протезів або коронок, а також дає рекомендації щодо правильного догляду за ними.
⇒ Прицільний рентген-знімок (комп’ютерна радіовізіографія)⇒ 200 грнВикористовується в стоматології для отримання зображення конкретного зуба або групи зубів. Цей метод полягає в тому, що рентгенівське випромінювання спрямовується точно на цільову область, в результаті чого отримується зображення з високою роздільною здатністю.
⇒ Панорамний знімок (ортопантомографія)⇒ 400 грнВикористовується в стоматології для отримання зображення всієї щелепно-лицевої ділянки пацієнта. Цей метод полягає в тому, що рентгенівське випромінювання обходить голову пацієнта з боків, в результаті чого отримується зображення всіх зубів, щелеп, скроневих кісток та носових пазух.
⇒ Комп’ютерна томографія двох щелеп⇒ 800 грнМетод, який дозволяє отримати детальне зображення всієї щелепно-лицевої ділянки за допомогою комп’ютерної технології. Отримане зображення дозволяє стоматологу оцінити стан кісткової тканини, діагностувати хвороби зубів та щелеп, виявляти пухлини та оцінювати розміри зубних імплантатів.
⇒ Комп’ютерна томографія гайморових пазух⇒ 700 грнДозволяє отримати зображення гайморових пазух – порожнин у кістках обличчя, розташованих під очима та за носовою порожниною.
⇒ Комп’ютерна томографія однієї щелепи⇒ 500 грнДозволяє отримати детальне зображення всієї щелепно-лицевої ділянки за допомогою комп’ютерної технології.
⇒ Комплексна діагностика: комп’ютерна томографія, фотографування, діагностичні відбитки діагностика моделей, складання оптимального плану лікування (2-3 відвідування)⇒ від 1000 грнЛікар здійснює діагностику моделей та розробляє оптимальний план лікування з урахуванням побажань пацієнта. Цей процес може зайняти декілька відвідувань, протягом яких лікар взаємодіє з пацієнтом та з’ясовує його побажання та потреби.

Імплантація зубів

Послуги імплантації зубівЦінаОпис
⇒ Консультація хірурга-стоматолога⇒ 300 грнПід час консультації стоматолог проводить огляд порожнини рота, оцінює стан зубів, ясен та альвеолярних відростків.
⇒ Встановлення імпланту NeoBiotech⇒ 12000 грнЦей імплант виготовлений з біоматеріалу, який є безпечним для організму людини та має високу стійкість до зовнішніх впливів. Процедура встановлення імпланту NeoBiotech виконується висококваліфікованими стоматологами з використанням сучасних технологій.
⇒ Встановлення імпланту ICX (Німеччина)⇒ 18000 грнВідмінні характеристики біоматеріалу, з якого виготовлений імплант, забезпечують його високу стійкість до зовнішніх впливів та дозволяють пацієнту повернути природний вигляд своїх зубів.
⇒ Встановлення імпланту (Південна Корея) MegaGen⇒ 19000 грнІмплантація MegaGen дозволяє пацієнту повернути не тільки функцію жування, а й естетичний вигляд своєї усмішки, тому ця процедура є популярною серед людей, які хочуть повернути природність своїх зубів.
⇒ Встановлення імпланту (Швейцарія) Straumann⇒ 24700 грнІмплант Straumann виготовлений з високоякісного титану, що забезпечує його міцність, стійкість та надійність, дозволяє досягнути максимальної точності та мінімізувати ризики для пацієнта.
⇒ Седація, 1 година⇒ 4000 грнСедація дозволяє зменшити біль, дискомфорт та тривогу пацієнта під час проведення стоматологічної процедури, що робить її більш комфортною та безпечною для пацієнта.
Кісткова пластика (1-2 зубів)⇒ 12000 грнПроцедура необхідна у випадку, коли кісткова тканина була втрачена в результаті травми, хвороби або як наслідок видалення зуба. Кісткова пластика допомагає збільшити обсяг кісткової тканини, що дозволяє встановлювати зубні імплантати, виконувати протезування та відновлювати функції щелепно-лицьової ділянки.
Синус-ліфтинг (закритий)⇒ 8000 грнПроцедура є менш інвазивною та менш болісною для пацієнта порівняно з відкритим синус-ліфтингом, і має менший період відновлення після процедури.
⇒ Синус-ліфтинг (відкритий)⇒ 15 750 грнПередбачає розрізання та підняття слизової оболонки пазухи верхньої щелепи, щоб мати прямий доступ до синусу та кісткової тканини, яку необхідно відновити.
⇒ Індивідуальний стерильний набір⇒ 200 грнНабір медичних інструментів та матеріалів, які необхідні для проведення операцій та інших медичних процедур у стоматологічній практиці.
⇒ Виготовлення хірургічного шаблону до 3-х зубів⇒ 2625 грнХірургічний шаблон дозволяє точно визначити положення та кут нахилу імплантів, що має велике значення для забезпечення успішної імплантації та подальшої функціональності замінених зубів.
⇒ Видалення зуба⇒ від 1000 грнВилучення зуба зі зубного ложа, зазвичай у зв’язку з його пошкодженням, захворюванням або недорозвиненістю.
⇒ Оптрагейт⇒ 200 грнВикористовується в стоматології для утримання губ та щік відвідкритими під час процедур. Дозволяє забезпечити лікарю вільний доступ до зубів та зручніше проводити необхідні маніпуляції в порожнині рота пацієнта.

Ортопедія

ПослугаЦінаОпис
⇒ Прес кераміка E-MAX⇒ від 8000 грнВиготовлені з цього матеріалу конструкції мають натуральний вигляд та довговічність, що дозволяє їх використовувати для відновлення функції та естетики зубів.
⇒ Цирконієвий абатмент з титановою платформою⇒ 6000 грнЗубна конструкція, яка використовується в стоматології для кріплення зубних коронок. Забезпечує високу міцність та надійність кріплення.
⇒ Цирконієва вкладка⇒ від 6000 грнЦирконієва вкладка надає можливість відновити функцію та естетику зуба.
⇒ Цирконієва коронка на імпланті⇒ 8000 грнЦирконієва коронка закріплюється на металевому або цирконієвому абатменті, який встановлюється на імплант.

Ортодонтія

Ортодонтичні послугиЦінаОпис
⇒ Установка металевих брекетів⇒ 12000 грнПослуги зі встановлення металевих брекетів для корекції прикусу та вирівнювання зубів.
⇒ Установка керамічних брекетів (Italy)⇒ 12000 грнБільш естетичним зовнішнім виглядом, оскільки вони мають колір близький до кольору зубів, проте вони більш тендітні і дорожчі у виробництві.
⇒ Установка сапфірових брекетів (Italy)⇒ 12000 грнБільш естетичні, тому що вони прозорі та не викликають видимості на зубах.
⇒ Установка самолігуючих металевих брекетів (USA)⇒ 20000 грнОсобливість у спеціальних замках, які забезпечують більш плавний рух дуги та зменшують тертя, що підвищує комфортність носіння та прискорює процес корекції прикусу та вирівнювання зубів.
⇒ Установка самолігуючих естетичних брекетів (USA)⇒ 26000 грнМають більш естетичний зовнішній вигляд завдяки використанню прозорих матеріалів, що робить їх менш помітними на зубах пацієнта.

Відбілювання зубів

ПослугаЦінаОпис
⇒ Хімічне відбілювання зубів⇒ 3500 грнХімічна реакція допомагає усунути пігментацію і повернути зубам більш білий відтінок.
⇒ Консультація стоматолога-гігієніста⇒ 300 грнДає рекомендації щодо правильного догляду за зубами та яснами, а також щодо профілактики захворювань порожнини рота.

Чистка зубів

ПослугаЦінаОпис
⇒ Комплексна чистка ротової порожнини, профілактика зубів⇒ 2000 грнПрофесійна чистка ротової порожнини: оптрагейт + ультразвук + швейцарський содоструминний апарат KAVO PROPHYflex 4 покоління.

Протезування

Послуги протезування зубівЦіна
⇒ Вінір керамічний E-MAX⇒ від 8000 грн
⇒ Вінір керамічний E-MAX/ZnO2 (високо естетичне індивідуальне виконання)⇒ від 11000 грн
Люмініри⇒ від 17000 грн
⇒ Консультація стоматолога-ортопеда⇒ 300 грн

Реставрація зубів

ПослугаЦіна
⇒ Консультація стоматолога⇒ 300 грн
⇒ Використання коффердаму⇒ 200 грн
⇒ Художня реставрація зуба керамокомпозитом підвищеної естетики⇒ 4000 грн
⇒ Керамічна вкладка на зуб⇒ 8000 грн

Лікування зубів

Послуги лікування зубівЦіна
⇒ Консультація стоматолога⇒ 300 грн
Лікування зубів під мікроскопом (каналів зуба)⇒ 2000 грн
⇒ Використання коффердаму⇒ 200 грн
Лікування зубів під закисю азоту, 1 година⇒ 3000 грн
Лікування зубів уві сні (наркоз), 1 година⇒ від 4000 грн
⇒ Лікування зубів під седацією, 1 година⇒ 4000 грн
⇒ Лікування клиноподібного дефекту⇒ від 1500 грн
⇒ Лікування карієсу 1 поверхні композитом⇒ 1500 грн
⇒ Лікування карієсу 2-х поверхонь композитом⇒ 2500 грн
⇒ Лікування карієсу 3-х поверхонь композитом⇒ 3000 грн
⇒ Реставрація зуба⇒ від 3000 грн
⇒ 3D обтурація одного кореневого каналу розігрітою гуттаперчею⇒ 1500 грн
Лікування каналу зубів⇒ 2000 грн
⇒ Пломбування каналу кореня зуба тимчасовою пастою⇒ 600 грн
⇒ Розпломбування каналу (переліковування зубних каналів)⇒ 1500 грн
⇒ Видалення анкерного або скловолоконного штифта з каналу зуба⇒ 1575 грн

Дитяча стоматологія

Послуги дитячої стоматологіїЦіна
⇒ Пломбування склоіономірним цементом (1 рівень складності)⇒ 600 грн
⇒ Тимчасова пломба⇒ 100 грн
⇒ Інструментальна, медикаментозна обробка каналу⇒ 300 грн
⇒ Консультація дитячого лікаря-стоматолога⇒ від 300 грн
⇒ Лікувальна паста⇒ від 300 грн
⇒ Пломбування композитом (1 рівень складності)⇒ 600 грн
⇒ Пломбування композитом (2 рівень складності)⇒ 800 грн
⇒ Пломбування композитом (3 рівень складності)⇒ 1200 грн
⇒ Пломбування кореневого каналу (1,2, 3)⇒ 900 грн
⇒ Пломбування кореневого каналу (4,5)⇒ 1100 грн
⇒ Пломбування склоіономірним цементом (2 рівень складності)⇒ 800 грн
⇒ Професійна дитяча гігієна⇒ від 500 грн

Пломбування зубів

ПослугаЦіна
⇒ Консультація стоматолога⇒ від 249 грн
⇒ Використання коффердаму⇒ 200 грн
⇒ Лікування клиноподібного дефекту⇒ 1155 грн
⇒ Лікування карієсу 1 поверхні композитом⇒ 1390 грн
⇒ Лікування карієсу 2-х поверхонь композитом⇒ 1850 грн
⇒ Лікування карієсу 3-х поверхонь композитом⇒ 2080 грн
⇒ Реставрація зуба⇒ 2310-3850 грн

Хірургія

Послуги хірургічної стоматологіїЦіна
⇒ Консультація хірурга-стоматолога⇒ 300 грн
⇒ Видалення зуба⇒ 1000 грн
⇒ Видалення молочного зуба у дітей⇒ від 300 грн
Видалення зуба мудрості⇒ від 2500 грн
⇒ Складне видалення зуба⇒ від 4000 грн
⇒ Накладання швів⇒ 400 грн
⇒ Зняття швів⇒ 0 грн
⇒ Гемостатична губка⇒ 300 грн
⇒ Видалення зуба ультразвуком⇒ 3000 грн
⇒ Видалення напівретинованого зуба мудрості⇒ 3675 грн
Видалення ретинованого зуба мудрості⇒ від 4000 грн
Поділитися з друзями
Dental Tech
Записатися із знижкою 10%