Німецькі імпланти ICX

Німецькі імпланти ICX

У сучасній стоматології величезну популярність мають імпланти німецької торгової марки ICX. Над їх створенням, згідно заяв самого виробника, працювали практикуючі лікарі та зубні техніки. Завдяки досвіду безпосереднього виконання протезування спеціалістам вдалося виключити багато недоліків, властивих продукції інших брендів. Обробка поверхонь імплантів ICX здійснюється у Швейцарії. Контроль якості забезпечується у Німеччині. Усе це свідчить про високу якість продукції, тоді як вартість імплантів ICX залишається максимально доступною.

Класифікація імплантів ICX

Класифікація імплантів ICX

Виробник пропонує найширший асортимент імплантів для вирішення найрізноманітніших завдань. Завдяки правильному підбору форми та розмірів виробу, стоматологи клініки Dental Tech гарантують відмінні результати протезування з використанням імплантів ICX.

  • ICX-Premium

Ця серія імплантів вважається універсальною. Завдяки особливому дизайну вироби гарантують максимальну первинну стабільність, завдяки чому вони можуть використовуватися для одноетапної імплантації. У пришийковій частині імпланту ICX є мікрорізьблення. Вона збільшує площу контакту з кортикальною кісткою і, як наслідок, підвищує ефективність остеоінтеграції. Вершина виробу округлена. Це зводить до мінімуму можливість травмування нижньощелепного нерва та гайморової пазухи.

  • ICX-mini

Імпланти цієї серії використовуються для встановлення покривних протезів. Показанням для застосування є необхідність відновлення зубного ряду на ділянках з відсутністю великої кількості зубів. ICX-mini можуть встановлюватися як на нижній, так і верхній щелепі. Випускаються такі вироби в комплекті з кулястими абатментами. Вони здатні витримувати негайні навантаження і так само, як і попередній варіант, підходять для одноетапної імплантації.

  • ICX-TissueLevel

У тих випадках, коли необхідно провести імплантацію пацієнтам із нарощеною ясною, фахівці нерідко використовують імпланти ICX-Tissue Level. При встановленні цього типу імпланта можуть використовуватися як власні компоненти серії, так і ортопедичні конструкції інших лінійок ICX. Імпланти гарантують високу надійність фіксації. Шорстка поверхня забезпечує відмінні результати остеоінтеграції.

  • ICX-Active-Master

Цей різновид імплантів ICX застосовується там, де необхідно гарантувати здатність протистояти навантаженням у найскладніших умовах. Такі вироби мають більш виражену конічну форму, що розширюється від основи до пришийкової частини. При цьому ICX-Active-Master вимагають від стоматолога наявності максимально високої кваліфікації, оскільки навіть незначна помилка при встановленні може призвести до розвитку патологічних процесів.

Менш поширені серії імплантів ICX

Крім описаних вище серій, у лінійці бренду є й інші моделі імплантів.

  • ICX-Zigoma рішення для найскладніших випадків. Застосовуються для імплантації у пацієнтів із критичною нестачею кісткової тканини.
  • ICX-Active-White – імплант, відмінністю якого є наявність на поверхні білого керамічного покриття.Підходить для пацієнтів із алергією на титан.
  • ICX-Narrow – вироби з вузькою платформою. Гарантують високі показники стабільності при встановленні у зонах з незначним обсягом кісткової тканини.

Особливості та переваги імплантатів ICX

Особливості та переваги імплантатів ICX

При створенні кожної серії імплантів у компанії використовуються найбільш прогресивні технології, завдяки чому все більше стоматологів у всьому світі віддає перевагу імпланту ICX.

  • Platform Switch – технологія зміни платформи, що забезпечує збереження альвеолярної кістки навколо імпланту ICX. Крім цього, дана методика дозволяє покращити формування м’яких тканин, підвищити рівень епітеліального захисту. Її принцип полягає у використанні абатменту з меншим, ніж у імплантат діаметром.
  • Шорстка поверхня – Забезпечує збільшення площі контакту імпланта ICX з кістковою тканиною пацієнта. Завдяки цьому покращуються одразу 2 показники – приживання та стабільність конструкції. Для створення шорсткості використовується кислотне травлення. Обробка проводиться за високих температур. Поліпшення гідрофільності досягається приміщенням соляний розчин.

Важливими перевагами імплантів ICX є висока естетичність і максимальна біосумісність. Випадки відторгнення зведено до мінімуму. Аналогічно справи і з виникненням алергічних реакцій.

Висока якість продукції – не єдина перевага співпраці з клінікою Dental Tech. Фахівці мають високу кваліфікацію та багаторічний досвід роботи, завдяки чому результати імплантації радують найвибагливіших пацієнтів. Використання на 100% оригінальної продукції гарантоване.

Записатися із знижкою 10%
Залиште свій номер, ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Dental Tech
Записатися із знижкою 10%