Вініри у Дніпрі | Скільки коштують?

установка вінірів у Днпрі

Вініри – найтонші пластинки з кераміки або композитних матеріалів, які фіксуються на передній частині зуба за допомогою безбарвного стоматологічного цементу. Завдяки широкій палітрі природних відтінків мікропротези створюють ефект натурального зуба, який ідеально вписується в зубний ряд пацієнта. Встановлення вінірів виконується багатьма стоматологічними центрами. Оптимальним варіантом у Дніпрі стане допомога спеціалістів клініки «Dental Tech».

Скільки коштують хороші вініри у Дніпрі?

Процедура реставрації зубів за допомогою пластин відноситься до естетичної стоматології, можливості якої постійно розширюються. Це позитивно позначається як на якість мікропротезів, а й у цінову політику їхніх виробників. Більш доступною стає і установка вінірів☎️(066) 110-16-06☎️, завдяки чому щорічно все більше пацієнтів може стати володарем чудової посмішки.

Актуальна ціна вінірів у Дніпрі «Dental Tech» складає:

🦷 Керамічний E-MAXвід 8000 грн
🦷 Керамічний E-MAX/ZnO2
(високо естетичне індивідуальне виконання)
від 11000 грн
🦷 Люмініривід 17000 грн

У переліку вказано ціну на вініри за 1 зуб з урахуванням установки. Виконання таких процедур, як анестезія, діагностика, лікування карієсу оплачується додатково. Остаточна вартість вініра розраховується індивідуально.

Скільки коштує поставити вініри в Україні?

Вартість вініру в Україні відрізняється від цін, зазначених у прайсі Dental Tech. Головним фактором, що зумовлює різницю, є матеріал, з якого виготовлена ​​накладка на один зуб.

Встановлення вінірівЦіна
➧ Прямі вініри ціна за 1 зуб (композитний матеріал)– від 4000 грн
➧ Керамічні– від 6000 грн
➧ Вініри з діоксиду цирконію– від 8000 грн
➧ Люмініри– від 13000 грн

При виборі клініки ціна вінірів не повинна бути єдиним визначальним фактором. Увага слід приділити кваліфікації стоматологів, умов, якості обладнання. Крім цього, варто вивчити відгуки в Інтернеті та медичних ресурсах регіону.

Переваги встановлення

Вініри – це можливість досягти максимальних естетичних результатів у найкоротші терміни. Завдяки їх використанню посмішка стає справді променистою, причому вартість вінірів навіть з урахуванням зростання інфляції залишається цілком доступною. Установка мікропротезів:

 • допомагає приховати малоестетичні дефекти;
 • нівелює вік;
 • покращує психоемоційний стан пацієнта;
 • допомагає позбутися комплексів і повірити у власну чарівність;
 • виконується протягом одного дня або кількох днів, залежно від обраної тактики відновлення;
 • зміцнює крихкі, зношені зуби.

На моляри (6, 7 і 8 зуби) пластини не встановлюються, тому що накладки виконують виключно естетичну функцію. Відновити великі корінні зуби можна за допомогою коронок, а за значного руйнування фахівці «Dental Tech» готові виконати імплантацію зубів у Дніпрі.

Показання для встановлення

 • Зміна кольору у депульпованих зубів (після видалення нерва).
 • Неоднорідність кольору емалі після медикаментозної терапії.
 • Неправильна форма, порушення естетики внаслідок неправильного становища зубному ряду.
 • Наявність сколів, трьох та діастем.

Протипоказання для встановлення

 • Витончена зубна емаль.
 • Бруксизм – мимовільне скрегіт зубами уві сні. Виникає в результаті спазму жувальних м’язів, діагностується приблизно у 10% населення.
 • Відсутність кількох зубів жувальної групи. Встановлення вінірів виконується лише після імплантації або протезування відсутніх зубів.
 • Захворювання пародонту.
 • Наявність великих пломб.

Не рекомендується ставити вінір на один зуб або весь зубний ряд при високій стирання через нестачу кальцію. Крім цього, є обмеження для пацієнтів, які займаються контактними видами спорту.

Види вінірів

види вениров

Існують три основні категорії мікропротезів: композитні, керамічні та цирконієві. Властивості та ціни на вініри зазначених груп різні. За способом виготовлення пластини прийнято поділяти на прямі та непрямі.

Композитні (прямі)

Найпростіший і доступніший вид вінірів. Їхня особливість – пошарове нанесення композитного матеріалу на поверхню зуба безпосередньо в роті у пацієнта. Прямі вініри добре поліруються і мають велику колірну палітру. Попередня обробка зуба при установці композитних мікропротезів не потрібна.

Керамічні

цей вид користується найбільшою популярністю. Такі мікропротези не темніють, вони мають високу міцність, не викликають дискомфорту при контакті з яснами і поверхнею зуба. Керамічні пластини виготовляються за зліпками, знятими з пацієнта, і належать до категорії непрямих. Ціна на вініри на передні зуби, виготовлені з кераміки, лежить у середньому діапазоні.

Цирконієві

Цей тип конструкцій відрізняється максимальною міцністю та довговічністю. Основа виконується із цирконію, після чого на її поверхню наноситься тонкий шар кераміки. При виготовленні використовується технологія 3D-моделювання, що гарантує повну відповідність розмірів та форми виробу зліпкам. Ціна на вініри на передні зуби із цирконію вища, ніж на вироби інших категорій.

Ще одним різновидом вінірів є люмініри, що є надтонкою, напівпрозорою пластинкою. Незважаючи на візуальну крихкість, люмініри мають високу міцність, стійкість до впливу харчових барвників і кислот. Обточування поверхні зуба перед встановленням таких пластин не потрібне.

Етапи установки

Етапи установки вениров
 • Консультація спеціаліста включає огляд пацієнта, вибір найбільш відповідного типу вінірів, визначення тактики та часу встановлення. Додатково лікар уточнює вартість роботи.
 • Препарування (для непрямих виробів) – наступний етап процедури. Полягає у видаленні із зовнішньої поверхні зуба тонкого шару емалі (до 1 мм). Оброблюваний зуб ізолюється від сусідніх за допомогою коффердаму.
 • Зняття відбитка необхідне виготовлення пластини в зуботехнічної лабораторії. Як правило, вінір на 1 зуб виготовляється протягом тижня. За бажанням клієнта на цей період можуть бути встановлені тимчасові протези.
 • Фіксація – завершальний етап. Перед безпосередньою установкою на один зуб ретельно очищається і протруюється кислотою. Аналогічна процедура виконується і з вініром. Фіксація здійснюється із використанням стоматологічних цементів.

Термін служби вінірів

Цей показник залежить від багатьох факторів. На термін служби впливає гігієна ротової порожнини, початковий стан зубів, на які встановлені пластини, а також інтенсивність навантажень. Як правило:

 • прямі моделі підлягають заміні через 4-5 років;
 • керамічні служать 10-12 років;
 • цирконієві зберігають міцність та естетичність протягом 15-20 років.

Догляд за вінірами

 • Після встановлення платівок потрібно на кілька тижнів відмовитися від вживання продуктів з натуральними і штучними барвниками.
 • Тверді продукти слід їсти з особливою обережністю, уникаючи механічних пошкоджень пластин.
 • При виборі засобів догляду за зубами перевагу потрібно віддавати зубним пастам з мінімальним вмістом абразивних частинок.

Часто задавані питання

Скільки коштують вініри в Україні на всю щелепу?

Вартість розраховується за формулою: ціна 1 вініра Х на кількість зубів. Виходячи з того, що в зоні посмішки на верхній щелепі розташовано 10 зубів, установка обійдеться щонайменше 20 000 грн.

Скільки коштують добрі вініри?

Фахівці клініки “Dental Tech” встановлюють лише гарні вініри. І прямі, і непрямі мікропротези зберігають міцність та естетичність протягом усього терміну служби, який може тривати від 5 до 20 років. Мінімальна вартість естетичного відновлення 1 зуба складає від 11000 грн.

Чи можна встановити вінір на зруйнований зуб?

Встановлення вініру на зруйнований зуб не провадиться. У таких випадках пацієнту рекомендовано застосування коронки або видалення з наступною одноетапною імплантацією. Наявність невеликих сколів не є протипоказанням до встановлення вінірів.

Скільки коштують вініри на зону посмішки?

У зону посмішки включено 18 зубів: 10 – на верхній щелепі, та 8 – на нижній. Виходячи з цього, вінір керамічний (E-MAX) в клініці Dental Tech обійдуться від 144 000 грн. На високо естетичне індивідуальне виконання доведеться витратити щонайменше 198 000 грн.

Скільки коштують найдешевші вініри?

Якщо говорити про ціни по Україні, найдешевші моделі коштують 2000 грн. При цьому не можна бути впевненим, що для їх встановлення використовується дійсно якісний матеріал. У “Dental Tech” мінімальна вартість пластини становить 8000 грн. Мікропротез виконуються з якісного композиту, що гарантує термін служби не менше 4-5 років.

Записатися із знижкою 10%
Залиште свій номер, ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Dental Tech
Записатися із знижкою 10%