Дитяча стоматологія | Приватна клініка для дітей

Дитяча стоматологія в Дніпрі

Дитяча стоматологія – це комплекс процедур, які допомагають зберегти здоров’я молочних зубів та створити надійний фундамент для формування правильного та здорового постійного зубного ряду у дитини. Думка про те, що лікувати молочні зуби немає потреби, давно спростовано. Саме завдяки раннім візитам дитини в стоматологічні кабінети (профілактика та лікування дитячих зубів) можна уникнути безлічі проблем у підлітковому та зрілому віці.

Дитяча стоматологія у клініці Dental Tech

Лікарі дитячої стоматології практикують особливий підхід до маленьких пацієнтів. Фахівці враховують вік та темперамент дитини, підбирають оптимальну програму лікування. Лікування зубів у дітей має ряд особливостей:

 • у дитячому віці формується ставлення до стоматологічного лікування та завдання дитячого лікаря проводити зустрічі таким чином, щоб мінімізувати ризики розвитку дентофобії;
 • для лікування зубів у дітей застосовують особливі пломбувальні матеріали, які відрізняються підвищеними експлуатаційними властивостями;
 • незалежно від стану зубів, проводяться профілактичні заходи, спрямовані на зміцнення та формування тканин.

Стоматолог для дитини повинен стати якщо не другом, то людиною, якій вона довіряє та із задоволенням прийде повторно. Лікарі дитячої стоматології у Dental Tech застосовують різні форми спілкування, підбираючи правильний дружній підхід до маленьких пацієнтів.

Лікування зубів дітям – послуги у Дніпрі

дитяча стоматологія дніпро

Стоматологія для дітей Dental Tech ☎️(066) 110-16-06 – це широкий спектр профілактичних та лікувальних послуг:

 • діагностика розвитку зубощелепної системи дитини – заходи, спрямовані на раннє виявлення патологічних процесів;
 • професійна гігієна ротової порожнини – очищення нальоту та каменю з поверхні зуба та ясенних кишень;
 • лікування карієсу та його ускладнень – видалення каріозних тканин з подальшим пломбуванням;
 • видалення молочних та постійних зубів за медичними показаннями – велике руйнування, глибоке інфікування, перелом та тріщини вздовж кореня, надкомплектні зубні одиниці;
 • серебрування – проводиться дітям до 3-х років для профілактики поглиблення каріозної плями;
 • фторування – таке лікування дитячих зубів проводиться у віці до 2 років з метою профілактики карієсу та інфікування, зниження чутливості;
 • герметизація фісур – нанесення спеціальної пасти на поверхню для профілактики карієсу та підвищення стійкості емалі до механічних навантажень;
 • лікування кореневих каналів – як частина комплексу лікування зубів у дітей при карієсі для відновлення функціональності та естетики зубної одиниці;
 • реставрація коронками – встановлення коронок на зруйновані зуби для їх збереження та функціональності до моменту фізіологічної зміни;
 • різні види протезування – брекет-системи, каппи, платівки для вирівнювання зубного ряду;
 • установка апаратів при передчасній втраті зуба задля збереження фізіологічного місця.

Стоматологія для дітей має на увазі практику максимально щадних процедур, тому під час лікування можуть використовуватися не тільки знеболювальні препарати, а й медикаментозний сон.

Ціни на послуги дитячої стоматології

ПослугаЦіна
⇒ Пломбування склоіономерним цементом (1 рівень складності)⇒ 600 грн
⇒ Тимчасова пломба⇒ 100 грн
⇒ Індивідуальний стерильний набір⇒ 200 грн
⇒ Інструментальна, медикаментозна обробка каналу⇒ 300 грн
⇒ Консультація дитячого лікаря-стоматолога⇒ від 300 грн
⇒ Лікувальна паста⇒ від 300 грн
⇒ Оптрагейт⇒ 200 грн
⇒ Пломбування композитом (1 рівень складності)⇒ 600 грн
⇒ Пломбування композитом (2 рівень складності)⇒ 800 грн
⇒ Пломбування композитом (3 рівень складності)⇒ 1200 грн
⇒ Пломбування кореневого каналу (1,2,3)⇒ 900 грн
⇒ Пломбування кореневого каналу (4,5)⇒ 1100 грн
⇒ Пломбування склоіономерним цементом (2 рівень складності)⇒ 800 грн
⇒ Професійна дитяча гігієна⇒ від 500 грн

Чому нам довіряють лікування зубів у дітей

стамотологія дитяча

Дитяча стоматологія в клініці Dental Tech – це:

 • спеціалісти всіх напрямків;
 • лікування дитячих зубів без стресу та болю;
 • підвищений рівень комфорту для маленьких пацієнтів та їхніх батьків;
 • відмінний сервіс та доступні ціни.

Завдяки багаторічному досвіду наші стоматологи знаходять підхід навіть до найпримхливіших малюків. Лікування у клініці проходить у комфортних для всіх умовах.

Як проходить прийом у дитячого стоматолога

дитяча стоматологічна клініка

Перший візит малюка – це знайомство з лікарем, огляд (якщо маленький пацієнт не вередує і не боїться), складання плану лікування. Вже під час другого прийому лікар проводить лікування. При цьому батьки можуть залишатись у кабінеті.

Під час лікування стоматолог для дитини — не тільки лікар, а й співрозмовник: він обов’язково дасть дитині можливість оглянути стоматологічне обладнання та пломбувальний матеріал, вибрати колір пломби. У легкій та доступній формі розповідає про кожну маніпуляцію та її призначення. Такі прості хитрощі мають дитину і виключають почуття страху.

Якщо у дитини патологічний страх лікарів, рекомендується проводити стоматологічні процедури під легкою седацієюзакисю азота, або глибокою седацією – медикаментозний сон.

Як лікують зуби дітям різного віку

Перша консультація може знадобитися, коли зубки тільки прорізаються. Лікар призначає спеціальні медикаменти, які знімуть біль, набряк, забезпечать дитині сон (за потребою).

 • До двох років всі процедури спрямовані на профілактику карієсу дітей. Якщо патологія діагностована, проводяться маніпуляції для стримування цього процесу.
 • Маленьким дітям до 3-х років вже можливе усунення каріозних тканин.
 • Дітям віком до 4-х років проводять герметизацію фісур.
 • Дітям віком до 5-ти років проводять профілактичні заходи щодо пульпіту.

Профілактичні огляди важливі навіть якщо немає симптомів захворювань. Лікар допоможе підібрати пасту, щітку, розповість про особливості гігієни.

Лікування дітей з особливостями розвитку

Лікування зубів у дітей із ДЦП, епілепсією або синдромом Дауна проводять із зануренням у медикаментозний сон. Це стан контрольованого сну, під час якого використовують препарати, які не мають жодних побічних ефектів. Це абсолютно безпечна анестезія, яка допоможе провести стоматологічне лікування без болю та стресу.

Як записатися на прийом дитячого стоматолога

Дитяча стоматологія у клініці Dental Tech чекає на маленьких пацієнтів за адресою Дніпро, вул. Південна, 4/6 з 9:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю та з 9:00 до 16:00 у суботу. Отримати консультацію та записатися на прийом до фахівця можна за телефоном ☎️(066) 110-16-06.

Записатися із знижкою 10%
Залиште свій номер, ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Dental Tech
Записатися із знижкою 10%