Встановлення брекетів на зуби | Ціна

сколько стоят брекеты

Брекет-система – складна незнімна конструкція, завдання якої полягає у вирівнюванні положення зубів. Сучасні моделі гарантують високу ефективність корекції і мають естетичність. Завдяки цьому брекети ідеально підходять як дорослим пацієнтам, і підліткам, котрим відсутність психологічного дискомфорту під час лікування грає особливу роль. У Дніпрі ☎️(066) 110-16-06 підібрати найбільш підходящий тип конструкції та встановити брекети можна у клініці “Dental Tech”.

Принцип дії на зуби

ustanovka breketov

Брекети – система, завдання якої полягає в наданні постійного тиску на щелепу з метою зміни їхнього положення в ротовій порожнині. Досягти позитивних результатів фахівцям вдається за рахунок особливого розміщення 3 основних елементів системи:

 • брекетів;
 • дуги;
 • лігатури.

Додатково система може бути доповнена пружинами, що розкриваються, і еластичними ланцюжками.

Переміщення відбувається завдяки впливу дуги на зуби через брекети. Для цього фахівець надає дузі потрібної форми, після чого поміщає її в брекети, зафіксовані на поверхні зубів за допомогою адгезійного клею. Зігнута дуга прагне повернути собі форму, внаслідок чого чиниться постійний тиск. Під впливом цієї сили відбувається поступове переміщення. Брекети на зуби встановлюються у суворо встановлених місцях. Це необхідно для того, щоб тиск чинився в потрібному напрямку.

Ціни на брекети у Дніпрі

Брекет-системиЦіна, грн
➧ Металевівід 12000
➧ Керамічні (Italy)від 12000
➧ Сапфірові (Italy)від 12000
➧ Самолігуючий метал (USA)від 20000
➧ Самолігуючий естетичні (USA)від 26000

Скільки коштує встановити брекети в Україні з обслуговуванням?

Однією з особливостей брекетів є необхідність постійного обслуговування систем. Вартість таких послуг не включена до ціни установки та розраховується індивідуально. До переліку додаткових послуг включено:

 • обслуговування включає регулярне відвідування ортодонта, заміну дуг, регулярне професійне чищення та заміну брекетів;
 • зняття вважається не менш складною, ніж установка брекетів процедурою. Оплата за неї може провадитися в комплексі або окремо;
 • виготовлення та встановлення ретейнера – знімної чи незнімної конструкції, завдання якої полягає у утриманні зубів у правильному положенні після зняття брекетів.

Вартість обслуговування брекетів у клініці «Dental Tech» за видами робіт в середньому складає:

Корекція та припасування в перші місяці після встановленнявід 1000 грн
Корекція та припасування наступнівід 300 грн
Виготовлення та встановлення ретейнеравід 1500 грн

Навіть після підрахунку всіх зазначених витрат ціна брекетів не буде остаточною. Справа в тому, що для догляду потрібно придбати спеціальну ортодонтичну зубну щітку, йоржик для видалення нальоту, флоси (зубну нитку) та іригатор для промивання конструкції під натиском.

Від чого залежить ціна на брекети?

До того, як буде проведено огляд щелепи та бесіда з пацієнтом, точно дізнатися скільки коштує поставити брекети на зуби не вдасться. Фінішна вартість залежить від багатьох факторів, як стандартних, так і індивідуальних. Головним чинником, що впливає вартість брекетів, є тип конструкції. Фахівці клініки можуть запропонувати як цілком доступну класику – металеві брекети, так і дорогі самолігуючі системи.

Крім цього, ціна брекетів залежить від обсягу робіт та способу встановлення системи, наявності патологій та індивідуальних особливостей щелепи. Ще одним ціноутворюючим фактором є регіон виконання процедури. Так, ціна на брекети у Києві буде вищою, ніж у Дніпрі чи інших регіонах.

Показання до встановлення систем

nepravylnыj prykus
 • Неправильний прикус є досить поширеною патологією, яка є прямим показанням для встановлення. Проблема неправильного прикусу полягає не лише в естетиці. Згодом за відсутності корекції може стати причиною деформації особи.
 • Скученість зубів є не лише малоестетичною, а й небезпечною патологією. При занадто щільному розташуванні зубів виникають такі порушення, як швидке зношування емалі, оголення кореня і т.д.
 • Дистопія є неправильним розташуванням одного або декількох зубів. Зубощелепна аномалія має широку класифікацію та поділяється на вестибулярну, оральну, дистальну, мезіальну та ін
 • Треми та діастеми є щілинами між зубами. Виникає дана аномалія як у верхній, і нижньої щелепи. Діастеми є щілинами між передніми зубами, треми – між будь-якими іншими крім передніх.

Встановлення брекетів на зуби дозволено не всім пацієнтам. Відмовити у проведенні процедури можуть при пародонтозі, захворюваннях кісткової тканини та злоякісних новоутвореннях ротової порожнини. Наявність карієсу є відносним протипоказанням, оскільки брекет-система може встановлюватись після його усунення.

Переміщення відбувається завдяки впливу дуги на зуби через брекети. Для цього фахівець надає дузі потрібної форми, після чого поміщає її в брекети, зафіксовані на поверхні зубів за допомогою адгезійного клею. Зігнута дуга прагне повернути собі форму, внаслідок чого чиниться постійний тиск. Під впливом цієї сили відбувається поступове переміщення. Брекети на зуби встановлюються у суворо встановлених місцях. Це необхідно для того, щоб тиск чинився в потрібному напрямку.

Як підібрати брекети?

Завдяки вдосконаленню технології, сьогодні в Україні можна поставити брекети кількох видів.

vydy breketov
 • Металеві вважаються класикою, яка досі ефективно використовується у клініках. Матеріалом для виготовлення систем служить нержавіюча сталь або сплав титану. Переваги таких систем – доступна вартість та стійкість до зовнішніх впливів.
 • Керамічні виготовляються із полікристалічного оксиду алюмінію, що гарантує конструкції естетичність. До переваг матеріалу відноситься досить висока міцність.
 • Сапфірові виконані із штучного каменю. Їхня головна перевага – абсолютна прозорість, завдяки чому система не видно на поверхні зубів. Здатність протистояти зовнішнім впливам у них вища, ніж у кераміки.
 • Самолігуючі брекети на зуби вважається одним із найбільш прогресивних методів корекції. Є безлігатурними конструкціями, в яких дуга фіксується за допомогою спеціальних замків.

Крім стандартних виробів, пацієнту можуть запропонувати поставити вироби, виконані за індивідуальними вимірами з комп’ютерних програм. Такі конструкції повністю відповідають фізіологічним особливостям ротової порожнини конкретного пацієнта та гарантують максимальну ефективність лікування.

Фото – До і після встановлення брекетів

Часті питання

Скільки коштують брекети з установкою в Україні?

Вартість брекетів на одну щелепу складає від 12000 до 26000 грн. У неї включено вартість самої системи та її установки. Обслуговування оплачується окремо під час кожного відвідування. При тривалому носінні брекетів фінішна вартість може збільшитись у 2 рази.

Скільки часу брекети носять на зуби?

Терміни лікування індивідуальні. Все залежить від особливостей зубного ряду, характеру та складності патології. Загалом тривалість лікування становить близько 1,5 років. При цьому одним пацієнтам для досягнення результатів лікування є достатньо 1 року, а іншим – до 3 років.

Скільки коштує вирівняти зуби?

Якщо говорити про повну вартість лікування з урахуванням обслуговування, то вона може сягати 40-50 тис. грн. Все залежить від тривалості лікування, використовуваного матеріалу, технологій вирівнювання: брекетів, пластин, скоб.

Скільки коштує поставити брекети на обидві щелепи?

За наявності патологій на нижній та верхній щелепі, ортодонт може рекомендувати встановити на них системи одночасно або з проміжком у кілька тижнів. Вартість конструкцій на обидві щелепи становитиме від 16 тис. до 52 тис. грн. залежно від матеріалу для виготовлення брекетів.

Скільки коштує поставити брекети підлітку чи дитині?

Вартість брекетів для таких пацієнтів нічим не відрізняється від стандартних. Однак при корекції щелепи підліткам фахівці рекомендують використовувати менш помітні і, як наслідок, дорожчі системи, ціна яких становить 12000-26000 грн.

Чи можна вирівняти лише один зуб?

Так, для цього використовуються часткові моделі, які встановлюються на 1 або декілька зубів. Використовують їх у кількох випадках, а саме, за наявності локальних дефектів прикусу та нестачі місця в ротовій порожнині для встановлення протеза.

Чому так дорого коштують брекети?

Причин високої вартості є кілька. По-перше, складність виготовлення самої системи. По-друге, використання для виробництва дорогих сучасних матеріалів, які дозволяють зробити брекети практично непомітними. По-третє – тривалість процесу, протягом якого потрібне постійно обслуговування.

Записатися із знижкою 10%
Залиште свій номер, ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Dental Tech
Записатися із знижкою 10%