Корейські імпланти MegaGen (МегаДжен)

MegaGen

Корейські імпланти MegaGen – це інноваційний продукт на ринку імплантації, який зміг здивувати своїми естетичними властивостями та практичністю. Корейський бренд постійно вдосконалює свій продукт і зараз імпланти MegaGen характеризуються міцністю, зносостійкістю, оптимальною фіксацією та відмінним приживанням. Чим привабливі імпланти МегаДжен? Ціна в поєднанні з тривалим терміном служби та якість преміум-класу зробило їх затребуваними у всьому світі.

Класифікація MegaGen (Мега Джен)

Імплантація MegaGen у стоматологічній клініці Dental Tech виконується двома видами імплантів: AnyOne та AnyRidge, рідше спеціалістами використовуються системи міні-MegaGen. Вони призначені для протезування бічних різців та застосовуються, якщо класичне протезування зубів виконувати неможливо за медичними показаннями.

Система імплантів AnyOne MegaGen

Система імплантів AnyOne MegaGen

Ця лінійка має універсальний статус: вона підходить для всіх пацієнтів, незалежно від складності клінічної картини. Використовується для двомоментного та одномоментного протезування, не вимагає свердління. Лінійка AnyOne – це три варіанти імплантів:

 • Regular Thread – універсальні імпланти;
 • Deep Thread – варіант для м’якої та пористої кісткової тканини;
 • Special – використовуються при недостатньому обсязі кісткової тканини, її атрофії, не вимагають нарощування.

Система AnyOne дає можливість легко провести дентальну імплантацію пацієнтам з різними клінічними випадками завдяки досить широкій класифікації за розмірами та конфігураціями. Фахівці клініки Dental Tech визначили особливості цієї лінійки імплантатів:

 • багатоваріантність розмірів за довжиною та діаметром;
 • нітрид цирконію, що забезпечує хорошу біосумісність;
 • висока міцність на стискування, стійкість до пошкодження.

Завдяки конструктивним особливостям імпланти серії AnyOn можна використовувати при вузькій кістці, вони правильно розподіляють навантаження і мають високі естетичні показники.

Система імплантатів AnyRidge MegaGen

Імплантати AnyRidge – це передова конструкція, розроблена спеціально для пацієнтів з кісткою малої та середньої щільності. Такі конструкції відмінно фіксуються в альвеолярному гребені, а отже, нарощування кісткової тканини не потрібно. До особливостей імплантів цієї серії можна віднести:

 • оригінальне конструктивне рішення, що дозволяє застосувати імплант без кісткової пластики у пацієнтів із атрофією тканин;
 • гвинт з потовщеним шаром абатменту для міцної фіксації;
 • конусне виконання для стабільності;
 • надійна нерозбірна конструкція.

Імплантація MegaGen забезпечує високу остеоінтеграцію за мінімального інвазивного хірургічного втручання. Така імплантація ціна за рахунок щадного методу встановлення: відсутність кісткової пластики та необхідності розрізу ясен скорочує терміни реабілітації.

Особливості імплантатів MegaGen (МегаДжен)

корейскі іпланти megagen

Навіть в умовах сильної конкуренції корейські імпланти MegaGen виділяються рядом особливостей.

 • Основа імпланту виготовлена ​​з титану Grade 4. Цей матеріал має високу міцність і податливий до обробки. Як результат, конструкція виходить міцною, стійкою до навантажень і з максимально точними пропорціями і лініями.
 • Унікальне покриття XPEED, збагачена іонами кальцію, є запорукою швидкого загоєння, що мінімізує ризики відторгнення імпланту.
 • Різьблення Knife Tread забезпечує рівномірне навантаження по всій кістці, стабілізує імплант і гарантує його стійкість.
 • Конічна форма дозволяє виконувати одноетпну імплантацію.

Покриття Xpeed

Імплант – це конструкція, що виконує функцію кореня відсутнього зуба. Штифт повинен бути міцним і стійким до кислотного середовища та навантажень, тому виготовляється зі спеціального сплаву титану, який характеризується біосумісністю та біоінертністю. Корейський виробник у рази підвищив ці показники за рахунок унікальної розробки – покриття Xpeed.

У процесі виробництва MegaGen ітана заготівля проходить високотемпературну обробку розчином з оксиду кальцію та гідроксиду натрію. В результаті на поверхні готового внутрішньокісткового імплантату утворюється шар із високою концентрацією кальцію. Це гарантує високі показники приживання штучного кореня, а за рахунок відмінної біосумісності доступна одномоментна імплантація (відразу після видалення зуба).

Різьблення Knife Thread

Knife Thread — це унікальне запатентоване різьблення, розробка команди корейських інженерів. Її особливість полягає в злегка звуженій формі та заокругленому профілі. Такі конструктивні зміни дозволили досягти кращих результатів при відновленні зубного ряду:

 • тиск на кісткову тканину знизився і рівномірно розподіляється;
 • процес установки більш щадний – кістковий гребінь піддається щадним процедурам;
 • особлива форма витків гарантує максимально високий рівень герметичності між кісткою та штифтом.

Переваги імплантатів MegaGen

Переваги імплантатів MegaGen

Вартість імпланту MegaGen – це єдиний його мінус. Хірурги-стоматологи клініки Dental Tech оцінили можливості, які вони з’явилися завдяки імплантам цього бренду.

 • Значно спростився алгоритм протезування пацієнтів із недостатнім обсягом кісткових тканин. Нарощування кісткової тканини як займає час (до півроку), а й мінімізує травматичну біль.
 • Терміни реабілітації за такої імплантації значно скорочені: вже через 3 тижні імплант можна піддавати повному експлуатаційному навантаженню.
 • Імпланти MegaGen дають можливість протезування клінічно складних пацієнтів, у яких немає можливості проводити імплантацію класичними методами та імплантами.

Стоматологічна клініка Dental Tech працює виключно із оригінальною продукцією MegaGen. На всі імпланти MegaGen поширюється офіційна гарантія.

Записатися із знижкою 10%
Залиште свій номер, ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Dental Tech
Записатися із знижкою 10%