Протезування зубів | Скільки коштує?

протезування зубів в Дніпрі

Протезування зубів у Дніпрі у клініці «Dental Tech» – послуга, завдяки якій величезна кількість пацієнтів отримала шанс повернути здоров’я та впевненість у собі! Сучасний центр естетичної стоматології пропонує найширший вибір варіантів відновлення зубного ряду – від бюджетних до преміальних. Незалежно від обраного способу у клініці гарантується висока якість протезування з точним дотриманням провідних світових тенденцій. Ціни на протезування зубів залежать від обраної методики та розраховуються індивідуально.

Наші послуги протезування у Дніпрі

Переваги протезування зубів у Дніпрі

 • Протезування вирішує низку серйозних фізіологічних проблем. До них відноситься відновлення жувальної функції, усунення асиметрії, спричиненої деформацією щелепи, забезпечення рівномірного навантаження на м’язи.
 • Спеціалістами клініки легко та оперативно усувають незначні дефекти. Найчастіше зробити зуби з мінімальним втручанням із боку стоматолога вирішують пацієнти з невеликими відколами, тріщинами, потемнінням емалі тощо.
 • Сучасні матеріали – довговічні. Термін служби протезів деяких видів може обчислюватися десятиліттями. При цьому більшість протезів не вимагають спеціального дорогого догляду.
 • Встановлення зубів в естетичній стоматологічній клініці “Dental Tech” дозволяє усунути психологічний дискомфорт та повернути впевненість у собі.

Якщо врахувати термін служби виробів, ціни на протезування зубів можна назвати демократичними. Додатково зменшити витрати на відновлення допомагає своєчасне звернення до фахівців.

Скільки коштує вставити зуб?

Ціна протезування залежить від багатьох факторів: регіону, використовуваних матеріалів, складності, а також способу відновлення. У середньому для України актуальним можна назвати наступний прейскурант:

 • вінір (кераміка) – від 8500 грн.;
 • люмініри – від 15500 грн.;
 • вкладка (кераміка) – від 6000 грн.;
 • коронка (металокераміка) – від 2500 грн.;
 • знімний протез (акрил) – від 3500 грн.

Ціна на протезування зубів у Дніпрі ☎️(066) 110-16-06, як правило, включає лише вартість самого протезу. Додатково потрібно бути готовим сплатити за такі послуги, як первинна консультація, діагностика, індивідуальний стерильний набір, оптрагейт (розширювач рота) тощо. Це означає, що попередньо дізнатися скільки коштує вставити зуб можна тільки приблизно. Точні дані стануть відомі після проведення комплексу необхідних процедур.

Види протезування в Дніпрі

Пластинчасті протези

Пластинчасті протези

Найпростішим і доступнішим варіантом є пластинкові протези. Виготовляються такі конструкції із легкого акрилу. Протези з пластмаси не мають кріплень, для покращення фіксації використовуються спеціальні склади. Як правило, такий варіант цікавий для тих пацієнтів, які хочуть вставити зуби за цінами бюджетного сегменту. Термін їхньої служби рідко перевищує 5 років.

Бюгельні протези

Бюгельні протези

Принциповою відмінністю такої конструкції є наявність у ній металевої дуги. Вона слугує для закріплення на ній штучної конструкції, гарантуючи протезу високу міцність. Фіксація в ротовій порожнині здійснюється за допомогою спеціальних кріплень – кламерів або атачменів. Кламери є гачками, які фіксують на опорних зубах, аттачмени – це кріплення замкового типу, що відрізняються більшою надійністю.

Незнімні протези

Незнімні протези

Установка зубів з використанням методів незнімного протезування вважається більш сучасним та надійним варіантом.

 • Вкладки на зуб – належать до матеріалів для мікропротезування. Використовуються протези для заповнення незначних дефектів коронки. Завдяки можливостям комп’ютерних технологій, колір вкладки підбирається практично зі 100% ідентичністю.
 • Вініри та люмініри – що дозволяє зробити зуби максимально красивими без хірургічних втручань. Протези цього типу є найтоншими пластинками, які фіксуються на передній частині. Один від одного вініри та люмініри відрізняються виключно товщиною.
 • Коронка – один із найвідоміших видів протезування. Є зовнішнім протезом, яким покривається пошкоджений зуб. Перед встановленням коронки, зуб підлягає лікуванню, обточуванню та зміцненню. Перевага такого протезу полягає у можливості зберегти власний зуб пацієнта, забезпечивши йому естетичність та функціональність.
 • Зубний міст – протезування за відсутності одного чи кількох зубів. Для його проведення необхідне обточування опорних зубів, через що установка з використанням цього методу поступово втрачає свою популярність.

Найсучаснішим та ефективнішим способом протезування є встановлення як знімних, так і незнімних протезів на імпланти. Такі конструкції надійні та довговічні, але розцінки на них досить високі.

Як вибрати спосіб протезування?

Вибір методу протезування перебирає спеціаліст. Однак існує перелік стандартних рішень, що дозволяє зорієнтуватися у різноманітності пропозицій конструкції.

УшкодженняВирішення
✔️ Є незначні ушкодження.У цьому випадку вирішенням проблеми стане встановлення вкладки, яка закриває лише пошкоджену ділянку зуба.
✔️ Наліт, незначні викривлення, треми та діастеми.Оптимальним рішенням стане використання вініру чи люмініру. Встановлювати такі накладки пацієнти віддають перевагу переднім зубам, проте відновлення молярів з їх використанням також актуальне.
✔️ Коронка зуба зруйнована повністю або частково, проте корінь не видалений і цілком здоровий.Найкращий варіант при такій проблемі – коронка. Така конструкція надійно закриває залишки верхньої частини зубів, рятуючи їх подальшу руйнацію, повертає естетичність і відновлює жувальну функцію.
✔️ Відсутня один чи кілька зубів поспіль.Тут найкращим рішенням може стати як класичний варіант конструкції – установка моста, так і більш сучасний вид протезування, а саме одноетапна імплантація.
✔️ У ротовій порожнині залишилося мало чи відсутні всі зуби.Вирішити проблему допоможе встановлення пластинчастого чи бюгельного протезу. Цей спосіб досить ефективний і дозволяє вставити зуби за ціною, яка не стане фінансовою катастрофою навіть для обмеженого у засобах пацієнта.

Пацієнту перед затвердженням запропонованого стоматологом методу лікування рекомендовано познайомитись з фото готових робіт та відгуками пацієнтів.

Етапи виконання протезування

 • Первинний прийом пацієнта, під час якого фахівець проводить огляд ротової порожнини, підбирає оптимальний варіант протезування та робить зліпки.
 • При необхідності може бути призначений ряд додаткових діагностичних процедур, а також лікування.
 • Виготовлення протезу у лабораторії. На це, як правило, потрібно 10-14 днів.
 • Встановлення готових протезів.

Часті питання

Де вставити зуби в Дніпрі?

Найкраще звернутися за допомогою до клініки «Dental Tech» за адресою: м. Дніпро, вул. Південна 4/6. Ми працюємо у будні дні та в суботу. Прийом за попереднім записом.

Які в середньому ціни на протезування зубів?

Ціна відновити зуби здебільшого не перевищує 10 000 грн. Найдоступніша коронка з кераміки коштуватиме 2000 грн. Вартість одного керамічного вініру становитиме близько 8000 грн., люмініру – від 17 000 грн.

Скільки коштує поставити міст на зуби?

Знімний або частковий акриловий протез обійдеться не менше ніж 3500 грн. Ціна бюгельної системи становитиме від 4000 грн.

Записатися із знижкою 10%
Залиште свій номер, ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Dental Tech
Записатися із знижкою 10%