Імплантація зубів в Дніпрі – Ціна за 1 імплант

імплантація зубів у Дніпрі

Імплантація зубів – стоматологічна процедура, яка передбачає встановлення складної багатокомпонентної конструкції, замість втраченого зуба. До складу протезу входить кілька основних елементів: імплант, що вживлюється в ясна, абатмент і коронка. Для виконання операції потрібно лише кілька відвідувань лікаря, до вибору якого слід ставитись з особливою ретельністю. Жителі та гості Дніпра, які потребують імплантації, можуть звернутися ☎️(066) 110-16-06☎️ за допомогою до клініки «Dental Tech».

Ціна на імпланти зуба

Імплантація – складна з медичного та технічного погляду процедура, при виконанні якої фахівець повинен враховувати безліч факторів. Всі вони впливають не тільки на результат, а й на те, скільки коштує імплантація зуба. При першому відвідуванні клініки пацієнт знайомиться із середніми розцінками, які можуть змінюватись як в одну, так і в іншу сторону.

Скільки коштує поставити імплант зуба – ціна в «Dental Tech» за брендами:

ВиробникКількістьВартість
Імплант MegaGen (Південна Корея)1 зубціна 19000 грн
Імплант Straumann BLT (Швейцарія)1 зубціна 24700 грн
➧ Імплант NeoBiotech (Корея)1 зубціна 12000 грн
➧ Імплант Straumann Roxolid, SLA, TiZr (Швейцарія)1 зубціна 30300 грн
➧ Імплант ICX (Німеччина)1 зубціна 18000 грн

Дізнатися більш точну інформацію про те, скільки коштує імплантможна тільки після проведення діагностичних процедур, вибору оптимального способу протезування і матеріалу.

Поставити імплант зуба – ціна за видами робіт

Клініки з імплантації розраховують вартість робіт, згідно з переліком за основними та додатковими витратами. Ціна імпланта зуба в Україні змінюється у досить широкому діапазоні.

Імплант– від 12000 грн до 30300 грн
Медичний сон (поверхнева седація) – 1 год.– 4000 грн
Кісткова пластика за допомогою титанової сітки– від 12000 грн
Кісткова пластика (1-2 зубів)– від 12000 грн
Синус-ліфтинг (закритий)– від 8 000 грн
Синус-ліфтинг (відкритий)– від 15750 грн
Виготовлення хірургічного шаблону до 3-х зубів– 2625 грн
Загальна ціна процедури– від 14625 до 32925 грн

У Центрі ☎️(066) 110-16-06☎️ «Dental Tech» у Дніпрі вартість імплантації 1 зуба під ключ лежить у межах вказаного діапазону.

Переваги імплантації зуба

 • Імплантація зубів гарантує не лише естетичний, а й практичний ефект. Під час професійного проведення робіт жувальна функція повністю відновлюється.
 • Імпланти – більш надійна та ефективна альтернатива протезування.
 • Після встановлення імплантанта у пацієнта не виникає відчуття стороннього тіла у роті, що характерно для протезів, що знімаються.
 • Термін служби імпланту практично безмежний. Заміна може знадобитися лише коронці, але не раніше ніж через 10 років після її встановлення.
 • При імплантації немає необхідності обробляти сусідні зуби. Завдяки цьому зберігається максимальна кількість власних зубів.

Доведено, що тиск, що створюється у щелепі під час повноцінного пережовування їжі, є ефективною профілактикою старечого недоумства. Встановлення імпланту знижує швидкість загальносоматичного старіння організму.

Як проходить установка імпланту

імплантація зуба

Процедура імплантування включає лише кілька етапів.

 • Діагностика необхідна для оцінки стану ротової порожнини, зубів та кісткової тканини. У Центрі стоматологічної естетики одним із метолів дослідження є комп’ютерна 3D-томографія. Після проведення діагностичних процедур лікар видаляє зуб.
 • Вживлення імпланта зуба виконується після загоєння ясен. Перед встановленням лікар вводить препарат для місцевої анестезії, розрізає або проколює ясна і формує в ній ложе, на яке встановлюється імплант із заглушкою. Розрізана ясна ушивається.
 • Установка абатмента є фіксацією деталі, яка служить для з’єднання імпланту з коронкою.
 • Протезування проводиться з використанням тимчасової чи постійної коронки. Для того щоб цей етап процедури пройшов успішно, лікар робить зліпок зубного ряду, на підставі якого виготовляється коронка.

Відео установки імпланта зуба

У разі тривалої відсутності зуба після його видалення або природного випадання у деяких пацієнтів спостерігається зменшення обсягів кісткової тканини. У цьому випадку до переліку етапів операції додається нарощування кісткової тканини. Скільки коштує імплантація зуба із нарощуванням розкажуть фахівці клініки.

Дізнатись вартість кожного етапу можна в прайсі клініки. ☎️(066) 110-16-06☎️ Середня ціна імпланта зуба в Україні, як правило, дещо вища, ніж у «Dental Tech».

Показання до імплантації зуба

Стоматологічна імплантація показана пацієнтом з адентією (відсутністю одного або кількох зубів). Причини втрати можуть бути різні – від нещасного випадку до різних захворювань. Рекомендувати установку імпланта можуть і в тих випадках, коли зуб ще не втрачено, проте його стан не дозволяє вибрати будь-який інший метод відновлення. Стоматологічна імплантація можлива при: –

 • одиночному дефекті без ушкодження сусідніх зубів;
 • відсутність кількох зубів у ряду без обмеження за їх кількістю;
 • як альтернатива повному протезування при чутливості до акрилатів, що є основним компонентом знімних протезів.

Відкладати імплантацію «у довгий ящик» не варто, оскільки це може призвести до:

 • зміни рис обличчя,
 • порушення мови,
 • викривлення зубного ряду,
 • поступового розсмоктування кісткової тканини та психологічного дискомфорту.

Протипоказання до імплантування зуба

Стоматологічна імплантація належить до хірургічних процедур, щодо яких існує ряд протипоказань. Під повною забороною встановлення імпланту знаходиться при:

 • серйозних захворюваннях центральної нервової системи;
 • порушення згортання крові;
 • туберкульозі та ВІЛ-інфекції;
 • цукровий діабет.

Серед відносних протипоказань фахівці клініки імплантації зубів відзначають:

 • запалення ясен;
 • незадовільний стан ротової порожнини;
 • вагітність та лактацію;
 • загострення хронічних захворювань;
 • вірусні інфекції у гострій формі.

Факторами, що ускладнюють проведення імплантації, є куріння, алкоголізм, наркоманія, а також стресові стани. Пацієнтам із захворюваннями серцево-судинної системи імпланти зубів імплантуються при постійному моніторингу стану.

Види імплантації зубів

 • Ендосальна;
 • базальна;
 • субперіостальна;
 • внутрішньослизова.

Найбільшого поширення набув перший спосіб імплантації, що має на увазі вживлення імпланта в кісткову тканину максимально природним чином. Імплантація зубів може бути класичною (двоетапною) та одномоментною.

 • Класична методика має на увазі вживлення імпланта тільки при повному загоєнні ясен після видалення зуба. Це знижує ризик відторгнення імпланту, проте суттєво збільшує термін проведення всієї процедури.
 • Одноетапна імплантація відрізняється тим, що це етапи процедури виконується за 1 відвідування. Існують 2 види одномоментної імплантації – з негайним або відстроченим навантаженням.

Догляд після імплантації зубів

Догляд після імплантації зубів
 • Протягом 3 годин слід відмовитися від їжі, на період загоєння – від гострих, солоних та кислих страв.
 • У перші дні виключити з раціону чай та каву, протягом наступних – обмежити їх вживання.
 • Догляд за ротовою порожниною в післяопераційний період повинен бути максимально акуратним. Використовувати щітку для чищення можна не раніше ніж з 3-5 дня після імплантації.

Часто задавані питання

Яка вартість імплантації 1 зуба під ключ?

Назвати точну вартість до проведення діагностики неможливо, оскільки її формування впливає безліч чинників. У середньому по Україні ціна варіюється від 14625 до 32925 грн залежно від обраного пацієнтом імпланту, клініки та регіону проведення процедури.

Коли можна проводити імплантацію?

Тимчасових обмежень щодо проведення дентальної імплантації немає. Виконувати її можна одночасно з видаленням, після загоєння ясен та через тривалий час після втрати зуба. У разі лікар оцінює стан кісткової тканини, яка після видалення поступово розсмоктується. Якщо це сталося, може знадобитися нарощування.

Як знизити ризик ускладнень?

Для цього потрібно дотримуватися всього кількох правил: ретельно підбирати клініку і чітко дотримуватися рекомендацій лікаря. Якщо Ви звернулися до «Dental Tech» у Дніпрі, такі небезпечні ускладнення, як відторгнення, рясні кровотечі, перфорація гайморової пазухи та ін. Вам не загрожують.

Які зубні імпланти краще ставити?

Всі сучасні імплантанти виготовляються з високоякісних матеріалів, однак це не означає, що всі вони мають ідентичні характеристики. Одним із оптимальних рішень фахівці називають імпланти Straumann (Швейцарія). Для їх виготовлення використовується сплав титану та цирконію, що гарантує покращену приживаність. Завдяки зменшеним розмірам установка імплантів Straumann менш травматична.

Де можна придбати імпланти в Дніпрі?

Проводити стоматологічну імплантацію найкраще у «Dental Tech». Фахівці клініки використовують для роботи перевірені матеріали та новітні технології. У клініці гарантується індивідуальний підхід та вибір оптимальної для кожного пацієнта стратегії лікування.

Скільки коштує імплант зуба в Україні?

Ціна на імпланти зуба складає від 12000 грн. до 30300 грн. з урахуванням вартості установки. Весь комплекс робіт з відновлення 1 зуба за стандартною технологією коштуватиме від 14625 до 32925 грн. Діагностика та виконання додаткових процедур до зазначеної вартості не входять.

Скільки коштує вся щелепа на імплантах?

Технологія протезування на імплантах за повної відсутності зубів відрізняється від традиційної імплантації одного чи кількох зубів. Так, наприклад, для протезування нижньої щелепи буде потрібно вживлення всього 4-6 імплантів від 56000 грн до 89000 грн у «Dental Tech», які стають основою для фіксації зовнішнього протезу.

Відео імплантації зубів у Dental Tech

Записатися із знижкою 10%
Залиште свій номер, ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Dental Tech
Записатися із знижкою 10%