Онлайн-запис

Центр стоматологічної естетики європейського класу у Дніпрі

Dental Tech - Центр стоматологічної естетики європейського класу у Дніпрі У нашій стоматологічній клініці ви можете зробити 3D комп'ютерну томограму Дивитися всі послуги
Спеціальна пропозиція!
Iмплант Straumann
$900
$650
Лідер серед усіх систем імплантатів! Відрізняється високим ступенем інтеграції. Є самим надійним імплантатом у світі.
Фото 1 з 11.
Фото 2 з 11.
Фото 3 з 11.
Фото 4 з 11.
Фото 5 з 11.
Фото 6 з 11.
Фото 7 з 11.
Фото 8 з 11.
Фото 9 з 11.
Фото 10 з 11.
Фото 11 з 11.

Про нас

Наші стоматологи з Дніпра мають великий досвід, тому звертають увагу на кожну дрібницю. 3D-томографія дозволяє швидко встановити діагноз, а регулярна стерилізація інструментів гарантує вашу безпеку.

Ми надаємо повний комплекс стоматологічних послуг у Дніпрі, щоб ви могли вразити кожного бездоганною посмішкою. Фахівці виконують такі види робіт:

 1. Видалення зуба мудрості. Проводимо видалення зуба мудрості, у тому числі ретинованого, з знеболенням. Перед процедурою робимо томографію.
 2. Імплантація зубів. Можлива одноетапна імплантація (відразу після видалення зубів) або за кілька місяців після видалення зуба. Використовуємо якісні матеріали, зокрема імпланти Штрауман.
 3. Протезування зубів. Встановлюємо як металокерамічні зубні конструкції, так і безметалеві, цирконієві коронки.
 4. Кісткова пластика. При недостатньому обсязі кістки для встановлення імпланта проводиться кісткова пластика з використанням різних матеріалів (зокрема кістки самого клієнта).
 5. Встановлення брекетів. Встановлюємо італійські та американські брекет-системи різних видів: металеві, керамічні, сапфірові, самолігуючі та естетичні.
 6. Лікування карієсу. Очищаємо зубну порожнину від карієсу, обробляємо пошкоджені захворювання області і пломбуємо зуби. Є різні види пломб – бюджетні та дорожчі.
 7. Встановлення вінірів. Усуваємо дефекти зубів будь-якої складності за допомогою вінірів та запобігаємо їх подальшому руйнуванню. Вініри зроблять вашу усмішку бездоганною.
 8. Професійне чищення ротової порожнини. Видаляємо м'який зубний наліт і зубний камінь, що утворився, після чого проводимо полірування зубів і при бажанні їх відбілювання.

Для нас це не просто робота, адже ми робимо людей щасливими. Відвідування освітніх заходів у Німеччині, Японії, США та інших країнах світу дозволило нам досягти преміальної якості у роботі. Для лікування зубів у Дніпрі ми використовуємо мікроскопи, а під час корекції застосовуємо технологію «Digital Smile Design» - саме вона сприяє створенню ідеальної усмішки. Унікальні методи імплантації дозволяють створити бездоганні зуби людині, яка ще вчора соромилася усміхатися.

Усі маніпуляції виконуються стоматологами з досвідом та використанням сучасного обладнання. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до вашої проблеми та пошук оптимального її вирішення.

У нас завжди затишно, адже навіть усередині стоматологічної клініки пахне кавою. І жодних жахливих медикаментозних запахів!

Докладніше

Послуги

Всі послуги

  Запишіться на прийом онлайн і отримайте 10% знижки на лікування карієсу або професійну гігієну порожнини рота
  Невірний формат телефону
  Обов'язкове поле

  Корисні статті

  Всі статті

  Кожен гість нашої стоматологічної клініки стає добрим другом. А хіба можна надавати другові неякісне лікування зубів? Для нас це неприпустимо, тому ми використовуємо в роботі елітні матеріали та передове обладнання. Незалежно від складності проблеми – ми можемо її вирішити.

  У Дніпрі вам не доведеться думати “за що я заплатив”. Якість наших послуг навіть не допускає таких думок, адже після усунення проблем та за підтримки гігієни ви надовго забудете про проблеми із зубами.

  Якщо для вас важливе здоров'я зубів – звертайтесь до «Dental Tech» Дніпро. І не забувайте про гігієну: чистіть зуби вранці ввечері, а двічі на рік проходьте професійне чищення у нашій стоматологічній клініці.

  Тарасов Олег Вадимович головний лікар клініки Dental Tech
  Лікуємо зуби
  більше14років
  Пацієнтів
  8000+
  Операцій
  1700+
  Процедур
  29000+

  Чому варто вибрати нас

  Гарантійне зобов'язання
  Стабільний графік роботи
  Використовуються найкращі системи стерилізації
  Лікування зубів без страху і болю
  Лікарі регулярно відвідують міжнародні конференції
  Найкрасивіші естетичні роботи
  Високотехнологічне обладнання
  Стоматологічні послуги для всієї родини
  Приємні ціни
  Цінуємо кожного клієнта
  Готові терміново прийняти пацієнта в неробочий час
  Ніяких черг і очікування, вас приймають вчасно

  Сертифікати

   Знижка 20% при оплаті клієнтом нашої клініки стоматологічного лікування для своїх батьків
   Невірний формат телефону
   Обов'язкове поле

    Онлайн-запис Вкажіть ваші дані, наш співробітник зателефонує вам вже за 15 хвилин
    Обов'язкове поле
    Невірний формат телефону
    Дякую!
    Заявку відправлено
    Наш фахівець зв'яжеться з вам за вказаним номером найближчим часом